Kdo je to?
Kdo je to Ivan Gašparovič? Životopis Ivan Gašparovič, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Ivan Gašparovič?

Kdo je to Ivan Gašparovič? Stručný životopis

Ivan Gašparovič byl třetí prezident Slovenské republiky od roku 2004 do roku 2014. Jde o slovenského politika, původně právníka a pedagoga. Vyučoval na Právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, působil zde i jako prorektor.
Po dva roky zastával také funkci generálního prokurátora ČSFR. Byl členem Hnutí za demokratické Slovensko, později se stal zakladatel a předsedou strany Hnutie za demokraciu. Od roku 2004 do roku 2014 Ivan Gašparovič zastával po dvě funkční období úřad prezidenta Slovenské republiky.Kdo je to Ivan Gašparovič? Životopis Ivan Gašparovič, lidé, osobnosti z panovníci

Líbí se stručný životopis s osobou Ivan Gašparovič? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ivan Gašparovič

Národnost: slovenská
Datum narození: 27. března 1941
Místo narození: Poltár

Vzpomněli byste si na význam slova Itinerář? Víte, co je to Gynekomastie? Znáte pojem Jáhen? Pamatujete si definici pojmu Airsoft?

Klíčová slova: původ slova, termín, přesný význam, formulace, co je to Ivan Gašparovič?, kdo to je, slovo, Ivan Gašparovič, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, panovníci, pojem, informace, definice

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Ivan Gašparovič? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Gašparovič? Kdo to byl Ivan Gašparovič? Kdy se narodil Ivan Gašparovič? Kde se narodil Ivan Gašparovič? Ivan Gašparovič je v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Gašparovič dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Gašparovič i v jiné kategorii než je panovníci.