Kdo je to?
Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Lyndon Johnson?

Kdo to byl Lyndon Johnson? Stručný životopis

Lyndon Johnson, celým jménem Lyndon Baines Johnson, byl 36. prezidentem USA. Byl zvolen za Demokratickou stranu. Prezidentskou přísahu složil na palubě Air Force One, nastoupil totiž do úřadu po vražd Johna F. Kennedyho. O rok později zvítězil i v regulérních prezidentských volbách.
Lyndon Johnson nařídil bombardovat Vietnam, za jeho vlády vrcholily rasové nepokoje, byl snížen národní dluh a byla zrušena rasová opatření pro imigraci.Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lyndon Johnson? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Lyndon Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 27. srpna 1908
Místo narození: Stonewall
Datum úmrtí: 22. ledna 1973

Víte, co je to Impresionismus? Víte, co je to Altruismus? Pamatujete si definici pojmu Epilog? Pamatujete si definici pojmu Plurál?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, synonymum, wiki, definice, význam, popis, přesný výraz, etymologie, Lyndon Johnson, význam pojmu, termín, kdo to je, popis, slovo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Lyndon Johnson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lyndon Johnson? Kdo to byl Lyndon Johnson? Kdy se narodil Lyndon Johnson? Kde se narodil Lyndon Johnson? Kdy zemřel Lyndon Johnson? Lyndon Johnson je v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Lyndon Johnson dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lyndon Johnson i v jiné kategorii než je panovníci.