Kdo je to?
Kdo byl Michal Kováč? Životopis Michal Kováč, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Michal Kováč?

Kdo to byl Michal Kováč? Stručný životopis

Michal Kováč byl prvním prezidentem Slovenské republiky. Před vstupem do politiky působil jako ekonom a bankéř. Po roce 1989 se stal ministrem financí federativního Slovenska a poslancem VPN a HZDS. Byl také posledním předsedou Sněmovny lidu FS. Zvítězil v prezidentských volbách a stal se prvním prezidentem samostatné Slovenské republiky.
Michal Kováč se často dostával do názorových střetů s předsedou vlády Vladimírem Mečiarem.Kdo byl Michal Kováč? Životopis Michal Kováč, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Popis osobnosti Michal Kováč můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Michal Kováč

Národnost: slovenská
Datum narození: 5. srpna 1930
Místo narození: Ľubiša
Datum úmrtí: 5. října 2016

Pamatujete si definici pojmu Agroturistika? Pamatujete si definici pojmu Renta? Vzpomněli byste si na význam slova Crohnova nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Zelená karta?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, synonymum, definice, formulace, wiki, co znamená, význam pojmu, Michal Kováč, panovníci, informace, kdo to je, pojem, co je to Michal Kováč?, původ slova

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Michal Kováč?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michal Kováč? Kdo to byl Michal Kováč? Kdy se narodil Michal Kováč? Kde se narodil Michal Kováč? Kdy zemřel Michal Kováč? Michal Kováč patří do sekce panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kováč řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kováč i v jiné kategorii než je panovníci.