Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Napolen Bonaparte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Pamatujete si definici pojmu Canisterapie? Znáte pojem Rabat? Vzpomněli byste si na význam slova Počasí? Víte, co je to Manga?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, význam slova, etymologie, popis, význam, kdo to je, vysvětlení, synonymum, slovo, panovníci, co je to Napolen Bonaparte?, termín, původ slova, informace

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Napolen Bonaparte

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte se nachází v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.