Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Napolen Bonaparte? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Pamatujete si definici pojmu Canisterapie? Víte, co je to Glukopur? Vzpomněli byste si na význam slova Počasí? Pamatujete si definici pojmu Výtržnictví?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, co znamená, formulace, heslo, informace, etymologie, panovníci, význam pojmu, pojem, kdo to je, popis, význam

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Napolen Bonaparte?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte je v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.