Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Zaujala vás biografie osobnosti Recep Tayyip Erdogan? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Víte, co je to Defragmentace? Znáte pojem Segway? Vzpomněli byste si na význam slova Linoleum? Pamatujete si definici pojmu DHCP?

Klíčová slova: heslo, termín, význam slova, definice, co znamená, formulace, přesný výraz, etymologie, co je to Recep Tayyip Erdogan?, panovníci, Recep Tayyip Erdogan, přesný význam, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, popis, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Recep Tayyip Erdogan

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan se nachází v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.