Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Líbí se stručný životopis s osobou Recep Tayyip Erdogan? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Vzpomněli byste si na význam slova Kapustňák? Víte, co je to Homocystein? Znáte pojem Trestní oznámení? Pamatujete si definici pojmu Ovarium?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, význam, panovníci, popis, přesný význam, informace, Recep Tayyip Erdogan, definice, popis, význam pojmu, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, wiki, slovo, termín

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Recep Tayyip Erdogan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan je v sekci panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.