Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Recep Tayyip Erdogan sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Víte, co je to Defragmentace? Znáte pojem Segway? Vzpomněli byste si na význam slova Linoleum? Pamatujete si definici pojmu DHCP?

Klíčová slova: heslo, panovníci, pojem, wiki, termín, co je to Recep Tayyip Erdogan?, informace, slovo, formulace, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, popis, etymologie, význam pojmu, synonymum, význam slova

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Recep Tayyip Erdogan? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan se nachází v kategorii panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.