Kdo je to?
Kdo je to Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Zuzana Čaputová?

Kdo je to Zuzana Čaputová? Stručný životopis

Zuzana Čaputová, rozená Zuzana Strapáková, je prezidentka Slovenské republiky. Původně byla právničkou, působila i jako občanská aktivistka a později vstoupila do politiky. Prezidentkou byla zvolena v červnu 2019 a je první ženou a současně nejmladší političkou v této funkci.
V politice zastupovala jako místopředsedkyně hnutí Progresívne Slovensko, spolupracovala také s občanským sdružením VIA IURIS, které se snaží o silný právní stát a snaží se prosadit spravedlnost v některých oblastech. V obou kolech prezidentských voleb získala Zuzana Čaputová většinu hlasů.Kdo je to Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, lidé, osobnosti z panovníci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Zuzana Čaputová sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Zuzana Čaputová

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. června 1973
Místo narození: Bratislava

Vzpomněli byste si na význam slova Podzemnice olejná? Pamatujete si definici pojmu Fabulace? Znáte pojem Zvratné sloveso? Vzpomněli byste si na význam slova Akcie?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, přesný výraz, co znamená, heslo, pojem, slovo, co je to Zuzana Čaputová?, vysvětlení, synonymum, definice, přesný význam, kdo je Zuzana Čaputová?, etymologie, Zuzana Čaputová

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Zuzana Čaputová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zuzana Čaputová? Kdo to byl Zuzana Čaputová? Kdy se narodil Zuzana Čaputová? Kde se narodil Zuzana Čaputová? Zuzana Čaputová patří do sekce panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zuzana Čaputová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Čaputová i v jiné kategorii než je panovníci.