Kdo je to?
Kdo je to Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Zuzana Čaputová?

Kdo je to Zuzana Čaputová? Stručný životopis

Zuzana Čaputová, rozená Zuzana Strapáková, je prezidentka Slovenské republiky. Původně byla právničkou, působila i jako občanská aktivistka a později vstoupila do politiky. Prezidentkou byla zvolena v červnu 2019 a je první ženou a současně nejmladší političkou v této funkci.
V politice zastupovala jako místopředsedkyně hnutí Progresívne Slovensko, spolupracovala také s občanským sdružením VIA IURIS, které se snaží o silný právní stát a snaží se prosadit spravedlnost v některých oblastech. V obou kolech prezidentských voleb získala Zuzana Čaputová většinu hlasů.Kdo je to Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, lidé, osobnosti z panovníci

Sdílejte tuto stránku s osobností Zuzana Čaputová s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Zuzana Čaputová

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. června 1973
Místo narození: Bratislava

Vzpomněli byste si na význam slova Podzemnice olejná? Vzpomněli byste si na význam slova Přívlač? Znáte pojem Zvratné sloveso? Znáte pojem Amoniak?

Klíčová slova: etymologie, termín, informace, synonymum, význam slova, co je to Zuzana Čaputová?, panovníci, význam pojmu, kdo je Zuzana Čaputová?, slovo, heslo, popis, wiki, přesný výraz, kdo to je

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Zuzana Čaputová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zuzana Čaputová? Kdo to byl Zuzana Čaputová? Kdy se narodil Zuzana Čaputová? Kde se narodil Zuzana Čaputová? Zuzana Čaputová je v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zuzana Čaputová dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Čaputová i v jiné kategorii než je panovníci.