Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Dalibor Dědek?

Kdo je to Dalibor Dědek? Stručný životopis

Dalibor Dědek je podnikatel, spolumajitel Jablotronu a jeden z nejbohatších Čechů. Je absolventem elektrotechniky na ČVUT, po studiu pracoval v podniku Liaz. Po sametové revoluci se stal spoluzakladatelem firmy Jablotron. Za doby jeho vedení se z této firmy stala špička mezi českými výrobci zabezpečovací a komunikační techniky. Na základě nejnovějších technologií vytváří vlastní produkty, které si získaly mezinárodní uznání.
Dalibor Dědek se zaměřil na další rozvoj a část řízení společnosti přenechal manažerům. Věnuje se také společensky prospěšným aktivitám, některé projekty sám financuje.Kdo je to Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Dalibor Dědek můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Dalibor Dědek

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1957

Víte, co je to Platový výměr? Znáte pojem Obec? Vzpomněli byste si na význam slova Couvert? Pamatujete si definici pojmu Musaka?

Klíčová slova: přesný význam, informace, přesný výraz, definice, slovo, význam slova, formulace, kdo je Dalibor Dědek?, heslo, význam, význam pojmu, popis, popis, Dalibor Dědek, co znamená

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Dalibor Dědek? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dalibor Dědek? Kdo to byl Dalibor Dědek? Kdy se narodil Dalibor Dědek? Dalibor Dědek se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Dalibor Dědek dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Dědek i v jiné kategorii než je podnikání.