Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Dalibor Dědek?

Kdo je to Dalibor Dědek? Stručný životopis

Dalibor Dědek je podnikatel, spolumajitel Jablotronu a jeden z nejbohatších Čechů. Je absolventem elektrotechniky na ČVUT, po studiu pracoval v podniku Liaz. Po sametové revoluci se stal spoluzakladatelem firmy Jablotron. Za doby jeho vedení se z této firmy stala špička mezi českými výrobci zabezpečovací a komunikační techniky. Na základě nejnovějších technologií vytváří vlastní produkty, které si získaly mezinárodní uznání.
Dalibor Dědek se zaměřil na další rozvoj a část řízení společnosti přenechal manažerům. Věnuje se také společensky prospěšným aktivitám, některé projekty sám financuje.Kdo je to Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Dalibor Dědek) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Dalibor Dědek

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1957

Víte, co je to Ping? Vzpomněli byste si na význam slova Šodó? Pamatujete si definici pojmu Gamepad? Znáte pojem Rukola?

Klíčová slova: termín, význam slova, heslo, etymologie, kdo to je, vysvětlení, Dalibor Dědek, popis, popis, co znamená, definice, přesný význam, kdo je Dalibor Dědek?, význam, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Dalibor Dědek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dalibor Dědek? Kdo to byl Dalibor Dědek? Kdy se narodil Dalibor Dědek? Dalibor Dědek je v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dalibor Dědek dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Dědek i v jiné kategorii než je podnikání.