Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daniel Farnbauer sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Runy? Znáte pojem Smalt? Vzpomněli byste si na význam slova Windows update? Pamatujete si definici pojmu Etiologie?

Klíčová slova: wiki, slovo, význam pojmu, podnikání, pojem, definice, vysvětlení, přesný výraz, Daniel Farnbauer, popis, termín, význam, co znamená, heslo, význam slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Daniel Farnbauer, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Daniel Farnbauer hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?