Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Daniel Farnbauer? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Wap? Víte, co je to SAP? Znáte pojem Mandátní smlouva? Pamatujete si definici pojmu Abrupce?

Klíčová slova: co je to Daniel Farnbauer?, kdo je Daniel Farnbauer?, význam slova, etymologie, vysvětlení, význam, přesný výraz, slovo, synonymum, heslo, popis, podnikání, původ slova, popis, wiki

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Daniel Farnbauer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?