Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daniel Farnbauer sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Wap? Pamatujete si definici pojmu Steam? Znáte pojem Mandátní smlouva? Vzpomněli byste si na význam slova Ekoterorismus?

Klíčová slova: co je to Daniel Farnbauer?, přesný význam, kdo je Daniel Farnbauer?, co znamená, pojem, význam slova, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, popis, popis, definice, slovo, heslo, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Daniel Farnbauer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?