Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Tento text (Daniel Farnbauer) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Runy? Znáte pojem Smalt? Vzpomněli byste si na význam slova Windows update? Pamatujete si definici pojmu Etiologie?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, heslo, kdo to je, wiki, synonymum, popis, přesný význam, etymologie, význam, význam slova, kdo je Daniel Farnbauer?, termín, podnikání, pojem

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Daniel Farnbauer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daniel Farnbauer v jiné sekci než podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?