Kdo je to?
Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Daniel Křetínský?

Kdo je to Daniel Křetínský? Stručný životopis

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors nebo Eustream.
Daniel Křetínský je také partnerem investiční skupiny J&T, na jejíchž ziscích se podílí.Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou Daniel Křetínský? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Daniel Křetínský

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1975
Místo narození: Brno

Vzpomněli byste si na význam slova Izotonický nápoj? Víte, co je to Workout? Znáte pojem Nocebo? Pamatujete si definici pojmu Ionizátor?

Klíčová slova: kdo to je, definice, původ slova, význam, podnikání, informace, význam pojmu, formulace, co je to Daniel Křetínský?, popis, přesný význam, etymologie, co znamená, heslo, popis

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Křetínský

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daniel Křetínský? Kdo to byl Daniel Křetínský? Kdy se narodil Daniel Křetínský? Kde se narodil Daniel Křetínský? Daniel Křetínský je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Daniel Křetínský dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Křetínský i v jiné kategorii než je podnikání.