Kdo je to?
Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Daniel Křetínský?

Kdo je to Daniel Křetínský? Stručný životopis

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors nebo Eustream.
Daniel Křetínský je také partnerem investiční skupiny J&T, na jejíchž ziscích se podílí.Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Křetínský s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Daniel Křetínský

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1975
Místo narození: Brno

Vzpomněli byste si na význam slova Izotonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Parní čistič? Znáte pojem Nocebo? Znáte pojem Zvyk?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, přesný výraz, etymologie, původ slova, význam pojmu, wiki, heslo, informace, slovo, podnikání, synonymum, kdo to je, popis, význam slova

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Křetínský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Křetínský? Kdo to byl Daniel Křetínský? Kdy se narodil Daniel Křetínský? Kde se narodil Daniel Křetínský? Daniel Křetínský je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Křetínský kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Křetínský i v jiné kategorii než je podnikání.