Kdo je to?
Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Elon Musk?

Kdo je to Elon Musk? Stručný životopis

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elon Musk se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Víte, co je to Drama? Znáte pojem Genofond? Vzpomněli byste si na význam slova Efedrin? Pamatujete si definici pojmu Submisivita?

Klíčová slova: význam slova, slovo, pojem, kdo je Elon Musk?, co znamená, definice, formulace, původ slova, přesný význam, wiki, informace, synonymum, co je to Elon Musk?, význam pojmu, popis

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Elon Musk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Elon Musk? Kdo to byl Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Elon Musk řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?