Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text George Friedman s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Pamatujete si definici pojmu Databáze? Znáte pojem Souhláska? Vzpomněli byste si na význam slova Pokora? Víte, co je to Sukralóza?

Klíčová slova: popis, definice, wiki, informace, termín, pojem, heslo, přesný výraz, kdo to je, podnikání, přesný význam, synonymum, co je to George Friedman?, slovo, co znamená

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to George Friedman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman patří do sekce podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Friedman třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?