Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je George Friedman? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Pamatujete si definici pojmu Databáze? Víte, co je to Egocentrismus? Vzpomněli byste si na význam slova Pokora? Pamatujete si definici pojmu Brownfield?

Klíčová slova: popis, informace, heslo, co je to George Friedman?, význam pojmu, definice, pojem, význam slova, přesný význam, význam, popis, původ slova, kdo to je, co znamená, etymologie

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je George Friedman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman je v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka George Friedman dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?