Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou George Friedman? Pak se podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Víte, co je to Deviace? Znáte pojem Evernote? Vzpomněli byste si na význam slova Přípona? Pamatujete si definici pojmu Listérie?

Klíčová slova: popis, význam, co znamená, termín, informace, heslo, význam pojmu, význam slova, podnikání, popis, slovo, kdo to je, kdo je George Friedman?, George Friedman, vysvětlení

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je George Friedman? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Friedman dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?