Kdo je to?
Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Identifikovaná osoba?

Jaký je význam slova Identifikovaná osoba? Co to znamená?

Identifikovaná osoba je buď osoba identifikovaná k dani, nebo osoba povinná k dani, pokud dosud není plátcem, či právnická osoba nepovinná k dani v případě, že v tuzemsku nakupuje zboží z jiného členského státu a toto zboží je předmětem daně. Identifikovaná osoba podává přiznání k DPH a podniká – li také přes hranice, musí podat i souhrnné hlášení. Pokud se jedná o plnění tuzemské, stále není plátcem DPH. Plátcem se může stát dobrovolně, na základě žádosti. Neplátce proto musí kontrolovat své aktivity a rozdělit je na ty, kde není plátcem, a kde by plátcovství naopak mohlo vznikat.
Identifikovaná osoba má přiděleno DIČ a daňové přiznání podává jen v případě, že bude mít v rozhodném období daňovou povinnost. Podnikatel, který není plátcem DPH a je nově identifikovanou osobou, se musí k registraci přihlásit nejpozději do 15 dnů od okamžiku, kdy se identifikovanou osobou stal.Kdo je to, byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Identifikovaná osoba? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rivotril? Víte, co je to Želatina? Vzpomněli byste si na význam slova Odstupné? Pamatujete si definici pojmu Ethernet?

Klíčová slova: podnikání, kdo je Identifikovaná osoba?, přesný výraz, etymologie, formulace, význam, co znamená, pojem, definice, vysvětlení, popis, původ slova, význam slova, popis, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Identifikovaná osoba, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Identifikovaná osoba? Kdo to byl Identifikovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Identifikovaná osoba? Definice pojmu Identifikovaná osoba je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci podnikání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?