Kdo je to?
Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to John Vanhara?

Kdo je to John Vanhara? Stručný životopis

John Vanhara je americký podnikatel původem z Česka. Zde nedokončil učitelská studia na Masarykově univerzitě v Brně a začal podnikat v oblasti reklamy. Po roce 2000 získal vízum pro podnikatele v Americe, majetek v Česku prodal a přestěhoval se. V Americe dokončil obchodní studia a pustil se do podnikání v oblasti nemovitostí a zakládání firem.
John Vanhara se zabývá také psaním, vede vlastní blog o podnikání a je autorem několika publikací.Kdo je to John Vanhara? Životopis John Vanhara, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou John Vanhara? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě John Vanhara

Národnost: česká, USA
Datum narození: 12. května 1972
Místo narození: Brno

Znáte pojem Podmět? Víte, co je to Jerlín? Víte, co je to Bronchoskopie? Pamatujete si definici pojmu Novičok?

Klíčová slova: informace, heslo, pojem, význam, John Vanhara, definice, popis, termín, formulace, wiki, kdo je John Vanhara?, slovo, etymologie, vysvětlení, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je John Vanhara? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to John Vanhara? Kdo to byl John Vanhara? Kdy se narodil John Vanhara? Kde se narodil John Vanhara? John Vanhara je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka John Vanhara třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Vanhara i v jiné kategorii než je podnikání.