Kdo je to?
Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Janeček?

Kdo je to Karel Janeček? Stručný životopis

Karel Janeček je český podnikatel, miliardář. Zbohatl díky své společnosti RSJ, která patří mezi přední poskytovatele likvidity na finančních trzích. Janeček vyučuje finanční matematiku na Matematicko - fyzikální fakultě UK v Praze a je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci. Janeček také podporuje umění (je mecenášem hudebního festivalu Struny podzimu a spolumajitelem Centra současného umění DOX v Praze). V poslední době se stal terčem bulvárních novinářů, protože otevřeně přiznal, že kromě vztahu s někdejší miss Janou Doleželovou udržuje ještě jeden paralelní vztah a ani jednoho se nehodlal vzdát, načež se s ním Doleželová rozešla.Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Janeček sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Karel Janeček

Národnost: česká
Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň

Víte, co je to Akontace? Znáte pojem SD karta? Vzpomněli byste si na význam slova Platový výměr? Pamatujete si definici pojmu Osnova?

Klíčová slova: význam, definice, význam slova, popis, původ slova, kdo je Karel Janeček?, termín, synonymum, kdo to je, přesný význam, heslo, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, informace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Karel Janeček? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karel Janeček? Kdo to byl Karel Janeček? Kdy se narodil Karel Janeček? Kde se narodil Karel Janeček? Karel Janeček se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Janeček kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Janeček i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?