Kdo je to?
Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Page?

Kdo je to Larry Page? Stručný životopis

Larry Page, celým jménem Lawrence Edward Page, je podnikatel a spoluzakladatel společnosti Google. Studoval počítače na Stanfordu, kde se spřátelil se Sergeyem Brinem. S ním pak založil Google, který provozuje vyhledávač a mnoho dalších aplikací.
Nyní je Larry Page prezidentem Googlu v oblasti produktů a disponuje majetkem přes 20 miliard dolarů.Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Zaujala vás biografie osobnosti Larry Page? Potom se podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Larry Page

Národnost: USA
Datum narození: 26. března 1973
Místo narození: East Lansing

Víte, co je to Souhrnné hlášení? Znáte pojem Malware? Vzpomněli byste si na význam slova HACCP? Pamatujete si definici pojmu Morálka?

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, kdo je Larry Page?, pojem, význam, význam slova, formulace, význam pojmu, kdo to je, termín, slovo, heslo, co je to Larry Page?, Larry Page

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Larry Page

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Larry Page? Kdo to byl Larry Page? Kdy se narodil Larry Page? Kde se narodil Larry Page? Larry Page se nachází v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Larry Page dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Page i v jiné kategorii než je podnikání.