Kdo je to?
Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Page?

Kdo je to Larry Page? Stručný životopis

Larry Page, celým jménem Lawrence Edward Page, je podnikatel a spoluzakladatel společnosti Google. Studoval počítače na Stanfordu, kde se spřátelil se Sergeyem Brinem. S ním pak založil Google, který provozuje vyhledávač a mnoho dalších aplikací.
Nyní je Larry Page prezidentem Googlu v oblasti produktů a disponuje majetkem přes 20 miliard dolarů.Kdo je to Larry Page? Životopis Larry Page, lidé, osobnosti z podnikání

Zaujala vás biografie osobnosti Larry Page? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Larry Page

Národnost: USA
Datum narození: 26. března 1973
Místo narození: East Lansing

Vzpomněli byste si na význam slova Biotop? Znáte pojem Podvojné účetnictví? Znáte pojem Chucpe? Víte, co je to Egoismus?

Klíčová slova: formulace, význam, etymologie, informace, kdo to je, slovo, co je to Larry Page?, co znamená, synonymum, popis, termín, wiki, původ slova, význam slova, vysvětlení

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Larry Page? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Larry Page? Kdo to byl Larry Page? Kdy se narodil Larry Page? Kde se narodil Larry Page? Larry Page se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Larry Page kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Page i v jiné kategorii než je podnikání.