Kdo je to?
Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Bloomberg?

Kdo je to Michael Bloomberg? Stručný životopis

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Bloomberg sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Pamatujete si definici pojmu Jasmínová rýže? Pamatujete si definici pojmu Charta 77? Vzpomněli byste si na význam slova Augmentace? Vzpomněli byste si na význam slova Digitální stopa?

Klíčová slova: synonymum, wiki, informace, heslo, popis, co znamená, Michael Bloomberg, kdo to je, definice, co je to Michael Bloomberg?, význam slova, termín, etymologie, význam pojmu, vysvětlení

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Michael Bloomberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michael Bloomberg? Kdo to byl Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg patří do sekce podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.