Kdo je to?
Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Bloomberg?

Kdo je to Michael Bloomberg? Stručný životopis

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Michael Bloomberg s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Pamatujete si definici pojmu Jasmínová rýže? Vzpomněli byste si na význam slova Keratokonus? Vzpomněli byste si na význam slova Augmentace? Znáte pojem Větný ekvivalent?

Klíčová slova: formulace, heslo, popis, význam pojmu, slovo, význam, podnikání, přesný význam, co je to Michael Bloomberg?, význam slova, definice, pojem, původ slova, popis, přesný výraz

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Michael Bloomberg? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michael Bloomberg? Kdo to byl Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.