Kdo je to?
Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Kdo je to Oligarcha?

Jaký je význam slova Oligarcha? Co to znamená?

Oligarchie je forma vlády známá již z antiky. Znamenalo to, že se o moc dělila úzká skupina osob - oligarchů. Dnes se slovem oligarcha označují velmi vlivní a bohatí podnikatelé v Rusku.



Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Oligarcha? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Biomasa? Znáte pojem Seraf? Vzpomněli byste si na význam slova Vyhřezlá ploténka? Pamatujete si definici pojmu Osobnost?

Klíčová slova: synonymum, termín, definice, význam, význam pojmu, přesný výraz, wiki, původ slova, vysvětlení, etymologie, co je to Oligarcha?, přesný význam, popis, slovo, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Oligarcha, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Oligarcha? Kdo to byl Oligarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oligarcha? Definice pojmu Oligarcha je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Oligarcha hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?