Kdo je to?
Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Jaký je význam slova OSVČ? Co to znamená?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to OSVČ? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Jailbreak? Znáte pojem Fabulace? Vzpomněli byste si na význam slova Družstevní byt? Pamatujete si definici pojmu Stalking?

Klíčová slova: popis, definice, heslo, význam, OSVČ, přesný význam, wiki, původ slova, etymologie, informace, podnikání, přesný výraz, pojem, formulace, kdo je OSVČ?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená OSVČ? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to OSVČ? Kdo to byl OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.