Kdo je to?
Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Jaký je význam slova OSVČ? Co to znamená?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text OSVČ s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Quo vadis? Znáte pojem Literatura faktu? Vzpomněli byste si na význam slova Elastan? Víte, co je to Občanský zákoník?

Klíčová slova: co je to OSVČ?, slovo, etymologie, popis, přesný výraz, kdo to je, wiki, popis, definice, formulace, OSVČ, kdo je OSVČ?, termín, původ slova, heslo

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova OSVČ, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to OSVČ? Kdo to byl OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ se nachází v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než podnikání).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.