Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Podnikatel?

Jaký je význam slova Podnikatel? Co to znamená?

Podnikatel je fyzická nebo právnická osoba, která soustavně podniká, a to buď jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) - to platí u fyzických osob, nebo se může jednat např. o akciovou společnost, společnost s ručením omezením atd. Podnikatel podniká na základě živnostenského oprávnění a je zapsán v živnostenském rejstříku.Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podnikatel? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ekologie? Znáte pojem SPU? Vzpomněli byste si na význam slova Appeasement? Pamatujete si definici pojmu Lanolin?

Klíčová slova: původ slova, Podnikatel, definice, kdo to je, přesný výraz, význam slova, přesný význam, podnikání, termín, heslo, wiki, význam, synonymum, etymologie, pojem

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Podnikatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Podnikatel? Kdo to byl Podnikatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnikatel? Definice pojmu Podnikatel je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Podnikatel i v jiné sekci než je kategorie podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.