Kdo je to?
Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Právnická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Právnická osoba?

Právnická osoba je opakem fyzické osoby. Podle českých zákonů jsou právnickými osobami firmy, nadace, obce, kraje a jako účastník občanskoprávních vztahů i stát.Kdo je to, byl Právnická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právnická osoba? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Právnická osoba sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rodina? Znáte pojem Unisex? Vzpomněli byste si na význam slova Větný člen? Pamatujete si definici pojmu Taklon?

Klíčová slova: informace, kdo to je, etymologie, co znamená, kdo je Právnická osoba?, Právnická osoba, wiki, význam pojmu, původ slova, podnikání, definice, popis, heslo, synonymum, přesný význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Právnická osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Právnická osoba? Kdo to byl Právnická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právnická osoba? Definice pojmu Právnická osoba patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Právnická osoba i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?