Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Robert Kiyosaki můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Vzpomněli byste si na význam slova Adblue? Pamatujete si definici pojmu Placebo? Znáte pojem Prokrastinace? Vzpomněli byste si na význam slova Epifyt?

Klíčová slova: kdo to je, termín, popis, význam slova, Robert Kiyosaki, heslo, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, synonymum, co znamená, co je to Robert Kiyosaki?, formulace, informace, přesný význam

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Robert Kiyosaki?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki patří do sekce podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.