Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Robert Kiyosaki) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Vzpomněli byste si na význam slova Adblue? Vzpomněli byste si na význam slova Mac adresa? Znáte pojem Prokrastinace? Znáte pojem Imobilizér?

Klíčová slova: původ slova, podnikání, co je to Robert Kiyosaki?, význam slova, pojem, kdo je Robert Kiyosaki?, co znamená, definice, Robert Kiyosaki, termín, přesný význam, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, etymologie

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Robert Kiyosaki? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.