Kdo je to?
Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Robert Kiyosaki?

Kdo je to Robert Kiyosaki? Stručný životopis

Robert Kiyosaki se stal známým nejen jako velmi úspěšný podnikatel, ale také jako spisovatel, autor mnoha bestsellerů. Vytvořil také stolní hru Cashflow, kterou má v Americe patentovanou. Pomocí této hry mají lidé lépe pochopit funkci peněz a jeich úloze v životě.
Nejúspěšnější knihou Roberta Kiyosakiho je Bohatý táta, chudý táta. Prvních úspěchů dosáhl s prodejem peněženek, později se zabýval nemovitostmi a menšími společnostmi, jeho koníčkem je také výuka. Proto založil společnost, která se věnuje vzdělávacím produktům a finanční gramotnosti.Kdo je to Robert Kiyosaki? Životopis Robert Kiyosaki, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Kiyosaki se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Robert Kiyosaki

Národnost: USA
Datum narození: 8. dubna 1947
Místo narození: Havaj

Víte, co je to Excel? Znáte pojem Metafora? Vzpomněli byste si na význam slova Černá díra? Pamatujete si definici pojmu Hinduismus?

Klíčová slova: Robert Kiyosaki, formulace, synonymum, termín, popis, kdo je Robert Kiyosaki?, vysvětlení, heslo, význam, co znamená, wiki, kdo to je, popis, informace, co je to Robert Kiyosaki?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Robert Kiyosaki? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Kiyosaki? Kdo to byl Robert Kiyosaki? Kdy se narodil Robert Kiyosaki? Kde se narodil Robert Kiyosaki? Robert Kiyosaki se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Robert Kiyosaki dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Kiyosaki i v jiné kategorii než je podnikání.