Kdo je to?
Kdo je to, byl Spojená osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spojená osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Spojená osoba?

Jaký je význam slova Spojená osoba? Co to znamená?

Spojená osoba je pojmenování z oblasti účetnictví a daní. Tento pojem je definován především v zákoně o daních příjmů. Spojenou osobou může být osoba spojená kapitálově, tedy podílí se na kapitálu nebo hlasovacích právech jiné osoby přímo nebo nepřímo, nebo jinak spojená osoba.
Do této kategorie se řadí ten, kdo se podílí na kontrole či vedení jiné osoby, osoby blízké a osoby mající vzájemný právní vztah, kterým snižují základ daně či zvyšují daňovou ztrátu.Kdo je to, byl Spojená osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spojená osoba? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spojená osoba s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Řeřicha? Znáte pojem Souznačné slovo? Víte, co je to Stínová vláda? Víte, co je to Pasáž?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Spojená osoba?, definice, popis, význam slova, přesný význam, co znamená, wiki, informace, původ slova, slovo, vysvětlení, formulace, pojem, termín

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Spojená osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spojená osoba? Kdo to byl Spojená osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spojená osoba? Definice pojmu Spojená osoba se nachází v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.