Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Statutární Zástupce sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Debet? Znáte pojem Doktrína? Vzpomněli byste si na význam slova Šafrán? Pamatujete si definici pojmu Kortikoidy?

Klíčová slova: synonymum, popis, kdo to je, význam, termín, vysvětlení, heslo, slovo, formulace, přesný výraz, etymologie, co znamená, kdo je Statutární Zástupce?, význam pojmu, Statutární Zástupce

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Statutární Zástupce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.