Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Statutární Zástupce? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Debet? Znáte pojem Doktrína? Vzpomněli byste si na význam slova Šafrán? Pamatujete si definici pojmu Kortikoidy?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, význam, Statutární Zástupce, původ slova, přesný výraz, synonymum, popis, význam pojmu, pojem, slovo, kdo to je, etymologie, kdo je Statutární Zástupce?, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Statutární Zástupce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce se nachází v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.