Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Tento text (Statutární Zástupce) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Debet? Znáte pojem Doktrína? Vzpomněli byste si na význam slova Šafrán? Pamatujete si definici pojmu Kortikoidy?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, co je to Statutární Zástupce?, synonymum, wiki, Statutární Zástupce, popis, vysvětlení, termín, přesný výraz, přesný význam, slovo, informace, význam, heslo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Statutární Zástupce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Statutární Zástupce i v jiné sekci než je kategorie podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.