Kdo je to?
Kdo je to Steve Ballmer? Životopis Steve Ballmer, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Steve Ballmer?

Kdo je to Steve Ballmer? Stručný životopis

Steve Ballmer, celým jménem Steven Anthony Ballmer, je úspěšný manažer. 14 let působil jako výkonný ředitel Microsoftu. Ještě jako zaměstnanec získal akciové opce, díky kterým se stal jedním z nejbohatších lidí na světě.
Steve Ballmer je absolventem Harvardské univerzity. V průběhu studia se spřátelil s Billem Gatesem, který ho získal pro práci v Microsoftu. Ve volném čase se věnuje golfu a je fanouškem basketbalu.Kdo je to Steve Ballmer? Životopis Steve Ballmer, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou Steve Ballmer? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Steve Ballmer

Národnost: USA
Datum narození: 24. března 1956
Místo narození: Detroit

Víte, co je to Kometa? Víte, co je to Konflikt? Pamatujete si definici pojmu Bílá sobota? Pamatujete si definici pojmu Obec?

Klíčová slova: formulace, význam, heslo, slovo, informace, wiki, přesný výraz, přesný význam, kdo je Steve Ballmer?, kdo to je, význam pojmu, pojem, vysvětlení, etymologie, termín

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Steve Ballmer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Steve Ballmer? Kdo to byl Steve Ballmer? Kdy se narodil Steve Ballmer? Kde se narodil Steve Ballmer? Steve Ballmer je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Steve Ballmer dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Ballmer i v jiné kategorii než je podnikání.