Kdo je to?
Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Thomas Alva Edison?

Kdo to byl Thomas Alva Edison? Stručný životopis

Thomas Alva Edison byl jeden z nejznámějších amerických podnikatelů a vynálezců. Sám si registroval přes 2000 patentů, další patenty byly vedeny na jeho podniky. K Edisonovým největším vynálezům je počítán fonograf a také žárovka. Tu však Thomas Alva Edison nevymyslel, jen původní žárovku dovedl k dokonalosti a pak si ji nechal patentovat.
Založil i známý časopis Science a vybudoval obrovský areál vědeckých pracovišť.Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Zaujala vás biografie osobnosti Thomas Alva Edison? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Thomas Alva Edison

Národnost: USA
Datum narození: 11. února 1847
Místo narození: Milan
Datum úmrtí: 18. října 1931

Víte, co je to BRICS? Znáte pojem Litosféra? Vzpomněli byste si na význam slova Burčák? Pamatujete si definici pojmu Scopex?

Klíčová slova: význam, popis, etymologie, synonymum, Thomas Alva Edison, přesný význam, podnikání, formulace, co znamená, heslo, původ slova, kdo je Thomas Alva Edison?, pojem, definice, co je to Thomas Alva Edison?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Thomas Alva Edison?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Thomas Alva Edison? Kdo to byl Thomas Alva Edison? Kdy se narodil Thomas Alva Edison? Kde se narodil Thomas Alva Edison? Kdy zemřel Thomas Alva Edison? Thomas Alva Edison patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Thomas Alva Edison například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Thomas Alva Edison i v jiné kategorii než je podnikání.