Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Donald Trump s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Pamatujete si definici pojmu Hostel? Vzpomněli byste si na význam slova Kuří oko? Vzpomněli byste si na význam slova Pasivní dům? Znáte pojem Alkoholismus?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, kdo to je, politici, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, pojem, etymologie, co znamená, termín, co je to Donald Trump?, popis, kdo je Donald Trump?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Donald Trump?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.