Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Donald Trump sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Pamatujete si definici pojmu Hostel? Pamatujete si definici pojmu Artróza? Vzpomněli byste si na význam slova Pasivní dům? Vzpomněli byste si na význam slova Arachnofobie?

Klíčová slova: popis, etymologie, pojem, kdo je Donald Trump?, formulace, synonymum, význam pojmu, co znamená, definice, heslo, přesný význam, wiki, politici, informace, termín

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Donald Trump

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Donald Trump dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.