Kdo je to?
Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan David?

Kdo je to Ivan David? Stručný životopis

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan David? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Překotný porod? Víte, co je to Hrubá mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Řapík? Pamatujete si definici pojmu ASAP?

Klíčová slova: definice, etymologie, kdo to je, význam, význam slova, popis, heslo, význam pojmu, politici, formulace, co je to Ivan David?, původ slova, termín, kdo je Ivan David?, přesný význam

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ivan David?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan David? Kdo to byl Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan David například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.