Kdo je to?
Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan David?

Kdo je to Ivan David? Stručný životopis

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan David s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Překotný porod? Znáte pojem Zonky? Vzpomněli byste si na význam slova Řapík? Víte, co je to Lumbálka?

Klíčová slova: formulace, politici, význam, co je to Ivan David?, vysvětlení, kdo to je, původ slova, co znamená, informace, popis, pojem, Ivan David, kdo je Ivan David?, synonymum, význam pojmu

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan David

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivan David? Kdo to byl Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan David např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.