Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Kubera?

Kdo je to Jaroslav Kubera? Stručný životopis

Jaroslav Kubera je politik, dlouhodobý starosta a posléze primátor města Teplice. Za tento obvod je také senátorem, v senátu působí i jako předseda Ústavně-právního výboru. Je populární svými humornými výroky, které často bývají považovány za kontroverzní. Mediálně na sebe upozornil také jako silný kuřák, a také dalšími aktivitami.
V roce 2018 byl Jaroslav Kubera zvolen předsedou Senátu ČR.Kdo je to Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Kubera sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jaroslav Kubera

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1947
Místo narození: Louny

Vzpomněli byste si na význam slova Cestopis? Pamatujete si definici pojmu Adaptér? Znáte pojem Akcie? Vzpomněli byste si na význam slova Webinář?

Klíčová slova: slovo, Jaroslav Kubera, přesný význam, wiki, kdo je Jaroslav Kubera?, pojem, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, popis, termín, význam pojmu, heslo, informace, synonymum

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Kubera?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Kubera? Kdo to byl Jaroslav Kubera? Kdy se narodil Jaroslav Kubera? Kde se narodil Jaroslav Kubera? Jaroslav Kubera patří do sekce politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kubera třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kubera i v jiné kategorii než je politici.