Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Kubera?

Kdo je to Jaroslav Kubera? Stručný životopis

Jaroslav Kubera je politik, dlouhodobý starosta a posléze primátor města Teplice. Za tento obvod je také senátorem, v senátu působí i jako předseda Ústavně-právního výboru. Je populární svými humornými výroky, které často bývají považovány za kontroverzní. Mediálně na sebe upozornil také jako silný kuřák, a také dalšími aktivitami.
V roce 2018 byl Jaroslav Kubera zvolen předsedou Senátu ČR.Kdo je to Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaroslav Kubera? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jaroslav Kubera

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1947
Místo narození: Louny

Vzpomněli byste si na význam slova Cestopis? Víte, co je to Chromebook? Znáte pojem Akcie? Pamatujete si definici pojmu Osifikace?

Klíčová slova: co je to Jaroslav Kubera?, vysvětlení, termín, Jaroslav Kubera, kdo je Jaroslav Kubera?, etymologie, wiki, politici, původ slova, slovo, heslo, význam slova, význam pojmu, popis, definice

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Kubera

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jaroslav Kubera? Kdo to byl Jaroslav Kubera? Kdy se narodil Jaroslav Kubera? Kde se narodil Jaroslav Kubera? Jaroslav Kubera je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kubera dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kubera i v jiné kategorii než je politici.