Kdo je to?
Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Pospíšil?

Kdo je to Jiří Pospíšil? Stručný životopis

Jiří Pospíšil je politik, poslanec Parlamentu ČR a místopředseda ODS do roku 2014. Od té doby působí jako poslanec Evropského parlamentu za stranu TOP 09, kde se stal též předsedou strany. Je také zastupitelem hl. m. Prahy. Ve dvou vládách zastával také funkci ministra spravedlnosti. Působil i jako místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda Legislativní rady vlády.
Jiří Pospíšil byl i děkanem právnické fakulty Západočeské univerzity, kde sám dříve studoval a získal titul JUDr.Kdo je to Jiří Pospíšil? Životopis Jiří Pospíšil, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Pospíšil? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jiří Pospíšil

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1975
Místo narození: Chomutov

Víte, co je to Samohláska? Znáte pojem Tablet? Vzpomněli byste si na význam slova Vesmír? Pamatujete si definici pojmu Bergamot?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, Jiří Pospíšil, etymologie, kdo to je, vysvětlení, termín, formulace, kdo je Jiří Pospíšil?, popis, definice, pojem, co znamená, informace, slovo

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Pospíšil

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Pospíšil? Kdo to byl Jiří Pospíšil? Kdy se narodil Jiří Pospíšil? Kde se narodil Jiří Pospíšil? Jiří Pospíšil je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jiří Pospíšil dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Pospíšil i v jiné kategorii než je politici.