Kdo je to?
Kdo je to Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Bursík?

Kdo je to Martin Bursík? Stručný životopis

Martin Bursík je politik vystupující za Stranu zelených, jejímž byl také předsedou. Ve vládě Mirka Topolánka působil jako místopředseda vlády a ministr životního prostředí. Po odchodu ze Strany zelených založil Liberálně ekologickou stranu a stal se jejím předsedou.
Martin Bursík je absolventem Přírodovědecké Fakulty UK a má titul RNDr. Pracoval jako hydrolog, je vlastníkem poradenské firmy Ecoconsulting.Kdo je to Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Bursík? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Martin Bursík

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1959
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Lymfom? Víte, co je to Anestezie? Vzpomněli byste si na význam slova IQ? Pamatujete si definici pojmu Dysplazie?

Klíčová slova: wiki, původ slova, popis, formulace, co znamená, slovo, etymologie, synonymum, informace, Martin Bursík, přesný výraz, kdo je Martin Bursík?, co je to Martin Bursík?, kdo to je, termín

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Martin Bursík? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Bursík? Kdo to byl Martin Bursík? Kdy se narodil Martin Bursík? Kde se narodil Martin Bursík? Martin Bursík je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Martin Bursík kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Bursík i v jiné kategorii než je politici.