Kdo je to?
Kdo je to Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Bursík?

Kdo je to Martin Bursík? Stručný životopis

Martin Bursík je politik vystupující za Stranu zelených, jejímž byl také předsedou. Ve vládě Mirka Topolánka působil jako místopředseda vlády a ministr životního prostředí. Po odchodu ze Strany zelených založil Liberálně ekologickou stranu a stal se jejím předsedou.
Martin Bursík je absolventem Přírodovědecké Fakulty UK a má titul RNDr. Pracoval jako hydrolog, je vlastníkem poradenské firmy Ecoconsulting.Kdo je to Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Bursík s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Martin Bursík

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1959
Místo narození: Praha

Víte, co je to Zájmeno? Znáte pojem Router? Vzpomněli byste si na význam slova ADSL? Pamatujete si definici pojmu Duté vlákno?

Klíčová slova: Martin Bursík, etymologie, kdo to je, synonymum, heslo, formulace, termín, přesný význam, význam, wiki, význam slova, popis, co znamená, slovo, informace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Bursík

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Bursík? Kdo to byl Martin Bursík? Kdy se narodil Martin Bursík? Kde se narodil Martin Bursík? Martin Bursík je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Bursík řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Bursík i v jiné kategorii než je politici.