Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Michael Kocáb) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Víte, co je to Ratan? Znáte pojem Frustrace? Vzpomněli byste si na význam slova Glaukom? Pamatujete si definici pojmu Schizma?

Klíčová slova: definice, heslo, kdo je Michael Kocáb?, význam slova, Michael Kocáb, etymologie, pojem, význam pojmu, co znamená, formulace, termín, přesný výraz, význam, co je to Michael Kocáb?, slovo

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Michael Kocáb?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.