Kdo je to?
Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michael Kocáb?

Kdo je to Michael Kocáb? Stručný životopis

Michael Kocáb je český zpěvák, skladatel, politik, aktivista a podnikatel. Jeho skupina Pražský výběr působila na oficiální i neoficiální rockové scéně, po určitou dobu měla vystupování i zakázáno a Michael Kocáb byl obviněn za politickou provokaci.
Po roce 1989 byl Kocáb jedním z těch, kteří iniciovali odchod sovětských vojsk z našeho území, poté se stal poslancem Sněmovny lidu FS, zmocněncem pro lidská práva a ministrem pro lidská práva. V současnosti působí především v hudební oblasti a také jako podnikatel.Kdo je to Michael Kocáb? Životopis Michael Kocáb, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Kocáb sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Michael Kocáb

Národnost: česká
Datum narození: 28. 7. 1954
Místo narození: Praha

Víte, co je to Ratan? Znáte pojem Frustrace? Vzpomněli byste si na význam slova Glaukom? Pamatujete si definici pojmu Schizma?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, co je to Michael Kocáb?, význam pojmu, pojem, etymologie, význam slova, původ slova, kdo to je, kdo je Michael Kocáb?, co znamená, politici, synonymum, přesný výraz, definice

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Michael Kocáb? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michael Kocáb? Kdo to byl Michael Kocáb? Kdy se narodil Michael Kocáb? Kde se narodil Michael Kocáb? Michael Kocáb se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michael Kocáb třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Kocáb i v jiné kategorii než je politici.