Kdo je to?
Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslava Němcová?

Kdo je to Miroslava Němcová? Stručný životopis

Miroslava Němcová je politička, členka Občanské demokratické strany. Vykonává funkci poslankyně Poslanecké sněmovny PČR, byla místopředsedkyní, 1.místopředsedkyní i předsedkyní Poslanecké sněmovny. V ODS zastávala funkci 1. místopředsedkyně i předsedkyně.
Miroslava Němcová pracovala jako referentka Českého statistického úřadu a byla majitelkou knihkupectví.Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslava Němcová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Miroslava Němcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. listopadu 1952
Místo narození: Nové Město na Moravě

Víte, co je to Přídavné jméno? Znáte pojem Referát? Vzpomněli byste si na význam slova Žakár? Pamatujete si definici pojmu Droga?

Klíčová slova: pojem, co je to Miroslava Němcová?, informace, popis, heslo, přesný význam, slovo, wiki, význam slova, kdo je Miroslava Němcová?, formulace, definice, přesný výraz, popis, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Miroslava Němcová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslava Němcová? Kdo to byl Miroslava Němcová? Kdy se narodil Miroslava Němcová? Kde se narodil Miroslava Němcová? Miroslava Němcová se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miroslava Němcová třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslava Němcová i v jiné kategorii než je politici.