Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Líbí se vám definice kdo je to Nela Lisková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Urea? Znáte pojem Lazura? Vzpomněli byste si na význam slova Libela? Pamatujete si definici pojmu Evoluce?

Klíčová slova: slovo, heslo, informace, formulace, etymologie, definice, původ slova, popis, kdo to je, přesný výraz, co znamená, přesný význam, termín, význam, vysvětlení

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Nela Lisková, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Nela Lisková hledat i v jiných kategoriích (než politici).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.