Kdo je to?
Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Kdo je to Nela Lisková?

Jaký je význam slova Nela Lisková? Co to znamená?

Nela Lisková je autorka mnoha politicky zaměřených článků. Pracovala jako obchodní ředitelka, aktivně se účastní politického života, nějakou dobu pracovala v ČSSD, zúčastnila se také komunálních voleb jako kandidátka na primátorku Ostravy za NS-LEV 21 a starostku.
Vystupuje velice kriticky vůči různým názorům politiků a je účastnicí mnoha diskuzních fór. Její vyhraněné postoje bývají někdy označovány jako kontroverzní.Kdo je to, byl Nela Lisková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nela Lisková? Lidé, politici

Tento text (Nela Lisková) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Urea? Znáte pojem Lazura? Vzpomněli byste si na význam slova Libela? Pamatujete si definici pojmu Evoluce?

Klíčová slova: heslo, co je to Nela Lisková?, původ slova, význam slova, synonymum, termín, politici, popis, význam pojmu, popis, informace, význam, přesný význam, etymologie, co znamená

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nela Lisková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nela Lisková? Kdo to byl Nela Lisková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nela Lisková? Definice pojmu Nela Lisková je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.