Kdo je to?
Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Fico?

Kdo je to Robert Fico? Stručný životopis

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Robert Fico s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Víte, co je to Muzeum? Znáte pojem Noktovizor? Vzpomněli byste si na význam slova Menstruace? Pamatujete si definici pojmu HTTPs?

Klíčová slova: kdo je Robert Fico?, termín, popis, popis, slovo, význam pojmu, informace, politici, Robert Fico, původ slova, formulace, přesný význam, etymologie, vysvětlení, pojem

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Fico

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Robert Fico? Kdo to byl Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Robert Fico např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.