Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Petříček?

Kdo je to Tomáš Petříček? Stručný životopis

Tomáš Petříček je politik a odborník v oblasti mezinárodních vztahů. Působí jako ministr zahraničních věcí ČR (od října 2018). Předtím byl náměstkem ministra zahraničních věcí a náměstkem ministryně práce a sociálních věcí. Je také místopředsedou ČSSD.
Tomáš Petříček je absolventem Fakulty sociálních věd UK a absolvoval i pobyt na zahraniční univerzitě v Bruselu a Warvicku. Zkušenosti získával i jako asistent a poradce poslanců EP a pražský zastupitel. Je zastáncem proevropské politiky a aktivně se zabývá i otázkou lidských práv.Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Tomáš Petříček můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Tomáš Petříček

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1981
Místo narození: Rokycany

Pamatujete si definici pojmu Represe? Pamatujete si definici pojmu Ranžír? Vzpomněli byste si na význam slova Antabus? Vzpomněli byste si na význam slova Komunismus?

Klíčová slova: kdo je Tomáš Petříček?, formulace, popis, vysvětlení, přesný význam, význam, definice, přesný výraz, heslo, co je to Tomáš Petříček?, synonymum, co znamená, původ slova, kdo to je, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Petříček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Petříček? Kdo to byl Tomáš Petříček? Kdy se narodil Tomáš Petříček? Kde se narodil Tomáš Petříček? Tomáš Petříček patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Petříček například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Petříček i v jiné kategorii než je politici.