Kdo je to?
Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vít Rakušan?

Kdo je to Vít Rakušan? Stručný životopis

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Vít Rakušan můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Vzpomněli byste si na význam slova Referendum? Pamatujete si definici pojmu Pastis? Znáte pojem Cholera? Vzpomněli byste si na význam slova Svatý grál?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, co znamená, popis, pojem, etymologie, vysvětlení, význam, přesný výraz, termín, původ slova, popis, co je to Vít Rakušan?, definice, Vít Rakušan

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Vít Rakušan? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Vít Rakušan? Kdo to byl Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?