Kdo je to?
Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vít Rakušan?

Kdo je to Vít Rakušan? Stručný životopis

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Vít Rakušan můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Víte, co je to Imobilizér? Znáte pojem Dual sim? Vzpomněli byste si na význam slova Anestezie? Pamatujete si definici pojmu Celibát?

Klíčová slova: politici, co je to Vít Rakušan?, původ slova, heslo, popis, přesný význam, pojem, co znamená, formulace, wiki, informace, vysvětlení, definice, význam slova, termín

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Vít Rakušan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vít Rakušan? Kdo to byl Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?