Kdo je to?
Kdo je to Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vladimír Kremlík?

Kdo je to Vladimír Kremlík? Stručný životopis

Vladimír Kremlík je současný ministr dopravy ČR (od dubna 2019). Původní profesí je právník, působil jako samostatný advokát, dále ve Fondu národního majetku, jako ekonomický poradce premiéra a náměstek Úřadu zastupování státu ve věcech majetkových. Kratší dobu byl zaměstnán na ministerstvu dopravy, posléze se stal manažerem Letiště Praha.
Vladimír Kremlík je absolventem Vysoké školy pedagogické a Právnické fakulty UK a má titul JUDr.Kdo je to Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Vladimír Kremlík) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Vladimír Kremlík

Národnost: česká
Datum narození: 9. prosince 1972
Místo narození: Čáslav

Víte, co je to Indiánská rýže? Vzpomněli byste si na význam slova NFC? Pamatujete si definici pojmu GPRS? Znáte pojem GIBS?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, slovo, synonymum, popis, definice, Vladimír Kremlík, politici, co je to Vladimír Kremlík?, termín, kdo to je, význam, etymologie, heslo, popis

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vladimír Kremlík

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vladimír Kremlík? Kdo to byl Vladimír Kremlík? Kdy se narodil Vladimír Kremlík? Kde se narodil Vladimír Kremlík? Vladimír Kremlík je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Kremlík dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Kremlík i v jiné kategorii než je politici.