Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Vratislav Kulhánek) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Grant? Vzpomněli byste si na význam slova Prasečí chřipka? Pamatujete si definici pojmu Ripple? Znáte pojem Opereta?

Klíčová slova: definice, Vratislav Kulhánek, formulace, co je to Vratislav Kulhánek?, informace, původ slova, co znamená, kdo je Vratislav Kulhánek?, politici, slovo, heslo, vysvětlení, přesný význam, význam, význam slova

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vratislav Kulhánek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.