Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vratislav Kulhánek sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Cash flow? Znáte pojem Airbnb? Vzpomněli byste si na význam slova Almanach? Pamatujete si definici pojmu Povídka?

Klíčová slova: původ slova, popis, kdo je Vratislav Kulhánek?, přesný výraz, popis, termín, co znamená, synonymum, definice, etymologie, formulace, politici, přesný význam, heslo, kdo to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Vratislav Kulhánek? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.