Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Vratislav Kulhánek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Grant? Pamatujete si definici pojmu Obrtlík? Pamatujete si definici pojmu Ripple? Vzpomněli byste si na význam slova Softshell?

Klíčová slova: Vratislav Kulhánek, přesný výraz, vysvětlení, popis, význam pojmu, heslo, pojem, popis, definice, formulace, co znamená, význam slova, wiki, původ slova, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vratislav Kulhánek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek se nachází v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.