Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vratislav Kulhánek s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Grant? Znáte pojem Kaligram? Pamatujete si definici pojmu Ripple? Víte, co je to Okupace?

Klíčová slova: přesný význam, Vratislav Kulhánek, politici, formulace, vysvětlení, co je to Vratislav Kulhánek?, popis, původ slova, slovo, význam, wiki, přesný výraz, význam slova, etymologie, kdo to je

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Vratislav Kulhánek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.