Kdo je to?
Kdo je to Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Zbyněk Stanjura?

Kdo je to Zbyněk Stanjura? Stručný životopis

Zbyněk Stanjura je politik, který působil ve funkci primátora Opavy a poslance ODS. Ve vládě Petra Nečase zastával pozici ministra dopravy a je také předsedou poslaneckého klubu ODS. Je absolventem elektrotechniky VUT Brno, zaměřil se na elektronické počítače.
Jako politik musel Zbyněk Stanjura čelit tvrdé kritice, když jako radní a primátor vlastnil podíl ve firmě, která získávala zakázky od města.Kdo je to Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Zbyněk Stanjura sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Zbyněk Stanjura

Národnost: česká
Datum narození: 15. února 1964
Místo narození: Opava

Víte, co je to Alfanumerická klávesnice? Pamatujete si definici pojmu Arkáda? Pamatujete si definici pojmu Falešná svíčková? Vzpomněli byste si na význam slova Relikviář?

Klíčová slova: termín, formulace, přesný výraz, význam slova, kdo to je, Zbyněk Stanjura, popis, heslo, informace, co je to Zbyněk Stanjura?, význam, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, původ slova

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zbyněk Stanjura

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zbyněk Stanjura? Kdo to byl Zbyněk Stanjura? Kdy se narodil Zbyněk Stanjura? Kde se narodil Zbyněk Stanjura? Zbyněk Stanjura se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zbyněk Stanjura řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Stanjura i v jiné kategorii než je politici.