Kdo je to?
Kdo je to Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Zbyněk Stanjura?

Kdo je to Zbyněk Stanjura? Stručný životopis

Zbyněk Stanjura je politik, který působil ve funkci primátora Opavy a poslance ODS. Ve vládě Petra Nečase zastával pozici ministra dopravy a je také předsedou poslaneckého klubu ODS. Je absolventem elektrotechniky VUT Brno, zaměřil se na elektronické počítače.
Jako politik musel Zbyněk Stanjura čelit tvrdé kritice, když jako radní a primátor vlastnil podíl ve firmě, která získávala zakázky od města.Kdo je to Zbyněk Stanjura? Životopis Zbyněk Stanjura, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zbyněk Stanjura? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Zbyněk Stanjura

Národnost: česká
Datum narození: 15. února 1964
Místo narození: Opava

Víte, co je to Alfanumerická klávesnice? Víte, co je to Stockholmský syndrom? Pamatujete si definici pojmu Falešná svíčková? Pamatujete si definici pojmu IronKey?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, význam pojmu, informace, původ slova, popis, kdo to je, heslo, politici, slovo, etymologie, co je to Zbyněk Stanjura?, termín, synonymum, definice

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Zbyněk Stanjura? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zbyněk Stanjura? Kdo to byl Zbyněk Stanjura? Kdy se narodil Zbyněk Stanjura? Kde se narodil Zbyněk Stanjura? Zbyněk Stanjura je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Zbyněk Stanjura dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zbyněk Stanjura i v jiné kategorii než je politici.