Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Kdo je to Aktivista?

Co znamená a jaký je význam slova Aktivista?

Aktivista je obecně člověk, který je velmi aktivní (činný) v prosazování něčeho. Známí jsou např. ekologičtí aktivisté, kteří bojují za ochranu přírody často jakýmikoliv prostředky.Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Aktivista? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ad hoc? Znáte pojem Lamino? Vzpomněli byste si na význam slova EPC? Pamatujete si definici pojmu Metafora?

Klíčová slova: Aktivista, formulace, termín, co znamená, co je to Aktivista?, přesný význam, význam, význam slova, wiki, přesný výraz, politika, vysvětlení, kdo je Aktivista?, heslo, kdo to je

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aktivista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aktivista? Kdo to byl Aktivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktivista? Definice pojmu Aktivista je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.