Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Kdo je to Aktivista?

Co znamená a jaký je význam slova Aktivista?

Aktivista je obecně člověk, který je velmi aktivní (činný) v prosazování něčeho. Známí jsou např. ekologičtí aktivisté, kteří bojují za ochranu přírody často jakýmikoliv prostředky.Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Aktivista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kontumace? Víte, co je to Terasa? Pamatujete si definici pojmu Chytrý telefon? Pamatujete si definici pojmu Reductil?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, popis, heslo, wiki, co je to Aktivista?, přesný výraz, přesný význam, termín, význam slova, definice, co znamená, pojem, slovo, kdo je Aktivista?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Aktivista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aktivista? Kdo to byl Aktivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktivista? Definice pojmu Aktivista je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Aktivista i v jiné sekci než v politika.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.