Kdo je to?
Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Kdo je to Liberál?

Jaký je význam slova Liberál? Co to znamená?

Liberál je označení pro zastánce filozofie nebo politického směru, který za základní hodnotu považuje svobodu. K ochraně svobody slouží stát. Tento filozofický názor pochází z Anglie 17. století, jeho význam se však měnil podle vývoje dané oblasti.
Liberál se snaží o dosažení maximální svobody v rovině osobní, politické, ekonomické i náboženské. Svoboda jednoho jedince však nesmí omezovat svobodu jiných.Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Liberál sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie? Pamatujete si definici pojmu Konflikt? Vzpomněli byste si na význam slova Endometrióza? Vzpomněli byste si na význam slova Litý mramor?

Klíčová slova: pojem, Liberál, termín, co je to Liberál?, politika, kdo je Liberál?, informace, přesný výraz, popis, wiki, etymologie, kdo to je, význam, formulace, původ slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Liberál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Liberál? Kdo to byl Liberál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Liberál? Definice pojmu Liberál patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?