Kdo je to?
Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Kdo je to Liberál?

Jaký je význam slova Liberál? Co to znamená?

Liberál je označení pro zastánce filozofie nebo politického směru, který za základní hodnotu považuje svobodu. K ochraně svobody slouží stát. Tento filozofický názor pochází z Anglie 17. století, jeho význam se však měnil podle vývoje dané oblasti.
Liberál se snaží o dosažení maximální svobody v rovině osobní, politické, ekonomické i náboženské. Svoboda jednoho jedince však nesmí omezovat svobodu jiných.Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Tento text (Liberál) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Karát? Znáte pojem Činžovní dům? Vzpomněli byste si na význam slova Voucher? Pamatujete si definici pojmu Imobilizér?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, význam slova, Liberál, definice, kdo je Liberál?, popis, formulace, co znamená, informace, pojem, wiki, synonymum, popis, původ slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Liberál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Liberál? Kdo to byl Liberál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Liberál? Definice pojmu Liberál je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Liberál i v jiné sekci než je kategorie politika.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?