Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Nacionalista? Potom se podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Trombóza? Znáte pojem 3G modem? Vzpomněli byste si na význam slova Grant? Pamatujete si definici pojmu Notebook?

Klíčová slova: popis, co je to Nacionalista?, pojem, politika, význam slova, synonymum, kdo to je, wiki, popis, termín, kdo je Nacionalista?, slovo, etymologie, přesný význam, přesný výraz

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Nacionalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Nacionalista i v jiné sekci než je kategorie politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.