Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nacionalista sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Trombóza? Znáte pojem 3G modem? Vzpomněli byste si na význam slova Grant? Pamatujete si definici pojmu Notebook?

Klíčová slova: pojem, definice, význam, etymologie, synonymum, co je to Nacionalista?, popis, přesný výraz, kdo to je, Nacionalista, popis, vysvětlení, informace, původ slova, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nacionalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista patří do sekce politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.