Kdo je to?
Kdo je to, byl P.C. Roberts? Vysvětlení, význam, co znamená slovo P.C. Roberts? Lidé, politika

Kdo je to P.C. Roberts?

Jaký je význam slova P.C. Roberts? Co to znamená?

P.C. Roberts, tedy Paul Craig Roberts, je americký novinář, ekonom, autor úspěšných blogů a bývalý úředník. Pracoval jako asistent tajemníka ministerstva financí za vlády prezidenta Reagana.
Proslavil se především jako novinář, který se specializuje na ekonomiku a dokáže být velice kritický. Je také autorem mnoha odborných knih a spolupracuje i s vědeckými instituty.Kdo je to, byl P.C. Roberts? Vysvětlení, význam, co znamená slovo P.C. Roberts? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova P.C. Roberts sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematom? Pamatujete si definici pojmu Epifyt? Vzpomněli byste si na význam slova XBox? Vzpomněli byste si na význam slova Pohanka?

Klíčová slova: informace, definice, politika, přesný význam, přesný výraz, kdo to je, pojem, synonymum, původ slova, kdo je P.C. Roberts?, wiki, formulace, termín, P.C. Roberts, co znamená

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená P.C. Roberts? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to P.C. Roberts? Kdo to byl P.C. Roberts? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo P.C. Roberts? Definice pojmu P.C. Roberts se nachází v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?