Kdo je to?
Kdo je to, byl P.C. Roberts? Vysvětlení, význam, co znamená slovo P.C. Roberts? Lidé, politika

Kdo je to P.C. Roberts?

Jaký je význam slova P.C. Roberts? Co to znamená?

P.C. Roberts, tedy Paul Craig Roberts, je americký novinář, ekonom, autor úspěšných blogů a bývalý úředník. Pracoval jako asistent tajemníka ministerstva financí za vlády prezidenta Reagana.
Proslavil se především jako novinář, který se specializuje na ekonomiku a dokáže být velice kritický. Je také autorem mnoha odborných knih a spolupracuje i s vědeckými instituty.Kdo je to, byl P.C. Roberts? Vysvětlení, význam, co znamená slovo P.C. Roberts? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem P.C. Roberts se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematom? Vzpomněli byste si na význam slova Avatar? Vzpomněli byste si na význam slova XBox? Znáte pojem Člunkový běh?

Klíčová slova: P.C. Roberts, význam pojmu, termín, heslo, pojem, synonymum, politika, co znamená, význam, původ slova, kdo to je, co je to P.C. Roberts?, etymologie, kdo je P.C. Roberts?, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova P.C. Roberts, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to P.C. Roberts? Kdo to byl P.C. Roberts? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo P.C. Roberts? Definice pojmu P.C. Roberts je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?