Kdo je to?
Kdo je to, byl Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pacifista? Lidé, politika

Kdo je to Pacifista?

Jaký je význam slova Pacifista? Co to znamená?

Pacifista je zastánce postoje odmítajícího násilí a válku. Domnívá se, že každý spor, včetně mezinárodních, je možno vyřešit mírovou cestou.
Smiřující řešení hledá pacifista v jakékoli situaci a za všech okolností. Je přesvědčen, že mír lze zajistit pomocí osvěty a nápravy mravů a násilí a válečné konflikty považuje za nemorální. K těmto názorům ho vede například náboženství nebo humanistický postoj.Kdo je to, byl Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pacifista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Pacifista se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Solidarita? Vzpomněli byste si na význam slova Úžeh? Znáte pojem Performance?

Klíčová slova: informace, formulace, termín, definice, Pacifista, kdo to je, politika, vysvětlení, co znamená, synonymum, co je to Pacifista?, slovo, kdo je Pacifista?, popis, význam pojmu

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pacifista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pacifista? Kdo to byl Pacifista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pacifista? Definice pojmu Pacifista je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).