Kdo je to?
Kdo je to, byl Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pacifista? Lidé, politika

Kdo je to Pacifista?

Jaký je význam slova Pacifista? Co to znamená?

Pacifista je zastánce postoje odmítajícího násilí a válku. Domnívá se, že každý spor, včetně mezinárodních, je možno vyřešit mírovou cestou.
Smiřující řešení hledá pacifista v jakékoli situaci a za všech okolností. Je přesvědčen, že mír lze zajistit pomocí osvěty a nápravy mravů a násilí a válečné konflikty považuje za nemorální. K těmto názorům ho vede například náboženství nebo humanistický postoj.Kdo je to, byl Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pacifista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pacifista sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ppm? Pamatujete si definici pojmu IPad? Vzpomněli byste si na význam slova Úžeh? Vzpomněli byste si na význam slova Skolióza?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, kdo to je, kdo je Pacifista?, co znamená, formulace, Pacifista, vysvětlení, popis, význam, význam slova, wiki, informace, přesný výraz, původ slova

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Pacifista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pacifista? Kdo to byl Pacifista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pacifista? Definice pojmu Pacifista se nachází v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Pacifista i v jiné sekci než je kategorie politika.