Kdo je to?
Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Kdo je to Premiér?

Co znamená a jaký je význam slova Premiér?

Premiér neboli předseda vlády je v zemích s parlamentním systémem nejvýše postaveným představitelem výkonné moci.Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Premiér? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Aqua? Znáte pojem Kognát? Znáte pojem Ordovik? Víte, co je to Kolonoskopie?

Klíčová slova: heslo, Premiér, přesný význam, politika, co znamená, význam pojmu, původ slova, kdo to je, co je to Premiér?, synonymum, slovo, vysvětlení, význam, etymologie, kdo je Premiér?

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Premiér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Premiér? Kdo to byl Premiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Premiér? Definice pojmu Premiér se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?