Kdo je to?
Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Kdo je to Premiér?

Co znamená a jaký je význam slova Premiér?

Premiér neboli předseda vlády je v zemích s parlamentním systémem nejvýše postaveným představitelem výkonné moci.Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Premiér s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dtto? Znáte pojem Mlíčí? Vzpomněli byste si na význam slova Souhrnné hlášení? Pamatujete si definici pojmu Minecraft?

Klíčová slova: heslo, původ slova, přesný výraz, Premiér, kdo je Premiér?, co je to Premiér?, slovo, význam, popis, význam slova, přesný význam, termín, etymologie, pojem, wiki

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Premiér, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Premiér? Kdo to byl Premiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Premiér? Definice pojmu Premiér se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?