Kdo je to?
Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Kdo je to Primátor?

Co znamená a jaký je význam slova Primátor?

Primátor je označení pro politickou funkci. Jedná se o starostu tzv. statutárního města (tj. města, jehož správa se dělí na dílčí samosprávné části, jedná se tedy o města s vyšším počtem obyvatel).Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Primátor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Přečin? Znáte pojem Galaretka? Vzpomněli byste si na význam slova Jogging? Pamatujete si definici pojmu Báseň?

Klíčová slova: popis, wiki, termín, pojem, význam pojmu, vysvětlení, význam, formulace, etymologie, popis, informace, význam slova, přesný výraz, přesný význam, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Primátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Primátor? Kdo to byl Primátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primátor? Definice pojmu Primátor je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Primátor v jiné sekci než politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.