Kdo je to?
Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Kdo je to Primátor?

Co znamená a jaký je význam slova Primátor?

Primátor je označení pro politickou funkci. Jedná se o starostu tzv. statutárního města (tj. města, jehož správa se dělí na dílčí samosprávné části, jedná se tedy o města s vyšším počtem obyvatel).Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Primátor? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Svrab? Víte, co je to Právní úkon? Pamatujete si definici pojmu Ústava? Pamatujete si definici pojmu Vepřovice?

Klíčová slova: definice, popis, co je to Primátor?, etymologie, slovo, Primátor, původ slova, wiki, význam, heslo, co znamená, význam slova, kdo to je, informace, formulace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Primátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Primátor? Kdo to byl Primátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primátor? Definice pojmu Primátor je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.