Kdo je to?
Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Kdo je to Primátor?

Co znamená a jaký je význam slova Primátor?

Primátor je označení pro politickou funkci. Jedná se o starostu tzv. statutárního města (tj. města, jehož správa se dělí na dílčí samosprávné části, jedná se tedy o města s vyšším počtem obyvatel).Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Primátor sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Svrab? Pamatujete si definici pojmu Bronz? Pamatujete si definici pojmu Ústava? Vzpomněli byste si na význam slova Portfolio?

Klíčová slova: kdo to je, informace, popis, popis, formulace, význam slova, politika, původ slova, význam, vysvětlení, pojem, wiki, etymologie, definice, kdo je Primátor?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Primátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Primátor? Kdo to byl Primátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primátor? Definice pojmu Primátor patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.