Kdo je to?
Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Kdo je to Separatista?

Jaký je význam slova Separatista? Co to znamená?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Separatista s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Xoxo? Znáte pojem Alabastr? Vzpomněli byste si na význam slova Příslovce? Pamatujete si definici pojmu Recyklace?

Klíčová slova: wiki, co znamená, synonymum, Separatista, definice, vysvětlení, pojem, přesný výraz, heslo, co je to Separatista?, kdo to je, popis, termín, původ slova, význam

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Separatista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Separatista? Kdo to byl Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.