Kdo je to?
Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Kdo je to Separatista?

Jaký je význam slova Separatista? Co to znamená?

Separatista je slovo, které označuje člověka majícího tendence k odtržení se. Nejčastěji se jedná o situaci, kdy si někdo přeje odtržení a osamostatnění určitého území, vznik nového státu. V poslední době se o separatistech hovořilo v souvislosti s válkou na Ukrajině nebo s neúspěšným referendem o odtržení Skotska od Velké Británie.Kdo je to, byl Separatista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Separatista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Separatista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Marže? Pamatujete si definici pojmu Luxace? Víte, co je to Hurikán? Vzpomněli byste si na význam slova Disimulace?

Klíčová slova: původ slova, heslo, definice, vysvětlení, informace, wiki, popis, význam, slovo, kdo to je, význam pojmu, etymologie, význam slova, popis, Separatista

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Separatista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Separatista? Kdo to byl Separatista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Separatista? Definice pojmu Separatista se nachází v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Separatista i v jiných kategoriích (než politika).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.