Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Kdo je to Soudruh?

Jaký je význam slova Soudruh? Co to znamená?

Soudruh a soudružka jsou oslovení, která používají členové různých levicových stran a uskupení, především komunisté. Soudruh byl také úředním oslovením. Po sametové revoluci v roce 1989 se tento titul stal poněkud zprofanovaným, ale členové KSČM ho stále užívají.Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Definici slova Soudruh můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Disimulace? Pamatujete si definici pojmu Katarze? Víte, co je to Biokoridor? Vzpomněli byste si na význam slova THC?

Klíčová slova: wiki, co znamená, termín, slovo, vysvětlení, co je to Soudruh?, definice, Soudruh, heslo, význam, informace, synonymum, etymologie, popis, formulace

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Soudruh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Soudruh? Kdo to byl Soudruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudruh? Definice pojmu Soudruh se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Soudruh i v jiné sekci než v politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?