Kdo je to?
Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Co znamená a jaký je význam slova Albín?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Albín? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rabat? Znáte pojem Šedý zákal? Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzační kotel? Pamatujete si definici pojmu Poříz?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, původ slova, synonymum, kdo to je, informace, vysvětlení, termín, definice, co znamená, popis, význam pojmu, popis, význam, formulace

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Albín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Albín? Kdo to byl Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín je v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Albín i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.