Kdo je to?
Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Co znamená a jaký je význam slova Albín?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Definici slova Albín můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rabat? Znáte pojem Šedý zákal? Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzační kotel? Pamatujete si definici pojmu Poříz?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, poruchy, přesný výraz, etymologie, formulace, vysvětlení, popis, Albín, synonymum, původ slova, přesný význam, definice, co je to Albín?, význam slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Albín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Albín? Kdo to byl Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín patří do sekce poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Albín i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.