Kdo je to?
Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dysgrafik?

Co znamená a jaký je význam slova Dysgrafik?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dysgrafik sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kronika? Znáte pojem LTE? Vzpomněli byste si na význam slova Meditace? Pamatujete si definici pojmu Spravedlnost?

Klíčová slova: pojem, definice, informace, kdo je Dysgrafik?, význam, přesný význam, slovo, co znamená, popis, formulace, synonymum, Dysgrafik, etymologie, popis, význam slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dysgrafik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dysgrafik? Kdo to byl Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik patří do sekce poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Dysgrafik i v jiné kategorii než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.